dAksari blog

AÖF İlahiyat Bölümü 2011-2012 Bahar Dönemi 1. ve 2. Sınıf

Selamünaleyküm Kardeşlerim,

Ondokuzuncu paylaştığım doküman Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Bölümü 2012 Güz Dönemi 1. ve 2. sınıf tüm dersler Ara Sınav ve Yıl Sonu Sınavı sorularıdır. Doküman tek dosya halindedir ve cevapları da son sayfada düzenlenmiş haldedir. Lütfen dualarınızı esirgemeyiniz. Yorumlarınızı da. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Başarı ile …

2012_bahar.pdf

Lütfen başka sitelerde yayınlamayınız. Sitemi referans veriniz:

http://www.daksari.com/?p=241

 

35 thoughts on “AÖF İlahiyat Bölümü 2011-2012 Bahar Dönemi 1. ve 2. Sınıf

 1. MUNİSE

  herşey iyi güzelde ilahiyat önlisans için tüm dersler mevcut değil …çıkmış sorular için yardımınızı bekliyorum…lütfen.

  1. admin Post author

   Merhaba MUNİSE Kardeşim,

   Yıllık sistemde iken çıkmış tüm dersleri sitemde bulabilirsiniz. Kredili sisteme daha yeni geçmiş olduğundan ders ders değilde dönem dönem verdim. Örneğin Güz-2011’i indirdiğinizde tüm dersleri bulabileceksiniz. Başarılar.

 2. aynur simsek

  s.a ben ilahiyat ön lisans 1. dönem cikmis sorulari indirmek istiyorum nasil yapabilirim simdiden tesekkürler Allah razi olsun

  1. admin Post author

   Merhaba Kardeşim,

   Öncelikle geçmiş sorulara bakabilirsin 2000-2010. O zaman dersler kredili değildi. O dersleri her ders için ayrı bir bölüm oluşturarak verdim. Her dersin sayfasındaki linki kullanarak indirebilirsin. Örneğin:

   http://www.daksari.com/?p=117

   Ayrıca 2011 ve 2012 için de toplu olarak sınavları bulabilirsin. Örneğin:

   AÖF İlahiyat Bölümü 2012 Bahar Dönemi 1. ve 2. Sınıf
   http://www.daksari.com/?p=209

   AÖF İlahiyat Bölümü 2012 Güz Dönemi 1. ve 2. Sınıf
   http://www.daksari.com/?p=241

   Başarılar Dilerim

 3. hademetül kuran

  cok teşekür ederim cook aradım ama sonunda toplu b, şekilde buldum bunu hazırlayandan allah razı olsun

 4. büşra

  admin adamın kıralısın ALLAH binkere razı olsun hepsini bir arada vermişsin uğraştırmadın beni hiç biyerde bulamıyordum şükür kavuşturana 🙂

 5. Selami

  2012AS2251 bahar dönemi soruları ile cevap anahtarları uyuşmuyor . Yanlışlık mı var. İlgilenirseniz sevinirim

 6. Selami

  Kardeşim soruları aldım 2 gün sonra sınav var ancak cevap anahtarları uymuyor internette çok zaman harcadım ama sayfalar açılmadı.2012 2251-A kodlu bahar dönemi ara sınavın cevap anahtarına nasıl ulaşırım. Acil cevap yazarak hayrınızı tamamlarsanız dua ederi

 7. ömer

  Nasıl bir cevap anahtarı kardeş indirenlerden rica ediyorum Hadis dersi cevap anahtarı olan İLH2006’da bulunan 7. ve 13. sorularının cevaplarını dikkatli bir kontrol etmelerini/etmelerinizi istiyorum. Yani insanlar yanılgıya/hataya düşebilir… Teşekkür ederim

 8. Selami

  2011bahardönemi ara sınavın altında haya yanlış cevap anahtarı var(yıl sonu cevap anahtarı) çalışanlar dikkat etsin. Lütfen ilgilenin yarın sınav var!!

  1. admin Post author

   Kardeşim tam olarak ne anlatmak istiyorsun. 2011 dokümanını hazırlayalı yıllar oldu oldu. Ama bir hafta önceki doğruydu vs diyorsun. Dosyayı kontrol ettim. Sadece arasınav cevap kağıdı ile yılsonu cevap kağıdının yeri yanlış. Ama ne oldukları sayfanın başında yazıyor. Hangi dersin hangi sorusu yanlış söylersen düzeltebilirim. Ayrıca birkaç güne kadar tüm dosyaları siteden kaldırıyorum.
   Başarılar.

 9. Selami

  Doğru söylediniz yerlerinin yanlış olması beni yanılttı. Daha sonra fark ettim. Hakkınızı helal edin. Bunun için dosyaları kaldırdıysanız üzülürüm. Allah rızası için bu çalışmanıza devam edin.hakkınızı helal edin.

 10. adem

  selamun aleykum kardeş butun her şey güzel allah razı olsun fakat cevap anahtarı yanlış olduktan sonra ne faydası kaldı ki beende sınavdan önce çalıştım o kadar fakat cvp anahtarı yanlış bizi nereye sürüklemeye çalışıyo sun senin saynde bi sene sonra mezun olacağım admin bey i site açıp soru ve cevapları yazman güzel fakat hr seyin bir mesuliyeti oldugunu aklından çıkartma. yarın bunun hesabı elbette sorulur.admın bey………..

 11. Ahmet

  Adem kardeş, yedi ders yaklaşık 140 sorunun tamamını yanlış cevap anahtarından çalışıp uyanmadıysan şüphelenip asıl kaynağından bakmadıysan kimseyi suçlamaya hakkın yok. Mezun olacak kadar doğru bilgiye sahip olunca mezun olmak biraz okumak, merak etmek araştırmak gerekmez mi.hiçbir şey bilmeden mezun olmak mesuliyet değil mi? O hesabı önce nefsimize çevirsek ne iyi olur. Üstelik Zamanında gerekli duyuru yapıldı.

 12. mehmet ali

  paylaşımlarınız için teşekkur ederim. 2011-2012 ilahiyet çıkmış soruları baya bi aramıştım. Allah razı olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir